Vážený a milí obchodní partneři,

ráda bych Vám představila naši rodinnou firmu, která na trhu působí již od roku 1991. Nabízíme mnoho produktů od českých i zahraničních výrobců. Z počátku jsme byli zaměřeni pouze na pultový prodej s důrazem na zákazníky z ulice a firemní zákazníky, které zavážíme naším rozvozem především v Praze a okolí. Ale jak šel čas a trh se měnil, měnili jsme se i my. Rozšířili jsme sortiment na více jak 40 000 položek našeho portfolia a založili jsme v roce 2004 i e-shop, který postupně rozšiřujeme a pracujeme na zkvalitnění stránek. Naše prodejna nám slouží především pro pultové zákazníky a jako VÝDEJNA ZBOŽÍ PŘES E-SHOP.

Naší snahou je nabídnou Vám skutečně kompletní nabídku papírenského zboží.  Najdete u nás kompletní sortiment fitmy Koh i noor , pro Vaši kancelář nabízíme vše pro archivaci - archivační boxy a krabice, pořadače, spisové desky a další výrobky. široký výběr psacích potřeb uspokojí jak běžného zákazníka, tak i zájemce o luxusní a vysoce kvalitní pera renomovaných značek jako je např Parker, Pilot, Regal a další.

V oddělení Kancelář na stůl Vám nabízíme vše co potřebujete na Váš psací stůl, od vizitkářů, stolních organizérů, kancelářských boxů, až po kvalitní stolní ořezávátka a naším velmi hledaným zbožím je kvalitní pečetní vosk

Pro balení a expedici Vašich zásilek u nás naleznete balící papíry a folie mnoha typů a rozměrů, balicí pásky

Naše moto je Spokojený zákazník je to nejdůležitější.

U nás najdete vše od Alobalu až po Žebřík. A co nenajdete, to dokážeme objednat a pro Vás zajistit.Naše prodejna slouží i jako učňovské středisko - zajištujeme praxi v tomto oboru.

Těšíme se na Vás

Petra, Věra a František Daubnerovi.

0 kusů / 0
Papírnictví Praha - více než 30 000 položek skladem
doprava již od 58 Kč, možnost platby kartou